SAM_2250

Proteinová dieta je dle názoru odborníků včetně lékařů jedna z nejúčinnějších a nejefektivnějších cest pro redukci váhy v každém věku. Ať už je člověk fyzicky aktivní (rekreační sport) nebo má sedavé zaměstnání bez pohybu. Když potřebuje zhubnout 3-5 kg nebo 30 kg.

V Poradně pro redukci váhy pracuji po několikaleté zkušenosti profesní i své osobní s redukcemi s hyperproteinovou dietou Medidiet, která je garantována českými lékaři a MZ.  Všechny dietní produkty vyrobené podle originální receptury schválené lékařem – nutričním odborníkem, mají vysoký obsah kvalitních proteinů a snížený obsah tuků a cukrů. Neobsahují takové množství aspartamu, jako jiné podobné diety (méně chemie) a mnohé z nich jsou vhodné pro alergiky na laktozu a lepek,  některé jsou slazeny stevií. Příprava Medidiet produktů je snadná a rychlá-žádné měření a vážení jídla.

Pod odborným vedením výživového poradce, který klientovi sestaví redukční program na míru klient hubne efektivně, bezpečně bez ztráty svalové hmoty. Zrychlí se spalování, ubývají rychle podkožní i viscerální tuky, formuje se postava. Vzhledem k účinnosti diety jsou úbytky na váze týdně 1,5-3,5 kg, dle redukčního programu, zdravotního stavu a výchozí váhy a parametrů klienta. Klienti se už po 2-3 týdnech redukce cítí mnohem lépe, mají více energie, dobré nálady a motivace ke změně.

Kvůli určitým zdravotních kontraindikacím, pokud klient bere léky a abychom se zejména vyhnuli jojo efektu, doporučuji všem klientům hubnout vždy pod dohledem výživového poradce. Objednat si dietu na internetu je snadné, ale nástup jojo efektu po dietě pak také bývá rychlý.

Konzultace, poradenství a sestavení programu redukce a pak stabilizace nové váhy a přechod na pevnou stravu je u mne po celou dobu redukce i poté zdarma. Pouze při zahájení redukce je stanoven jednorázový poplatek 300 kč za vstup do redukčního programu a některé administrativní úkony s tím související.

Klienti se na mne mohou kdykoliv po dobu i po skončení redukce obrátit se svými dotazy, průběžně konzultujeme a uzpůsobujeme redukční program klientovým potřebám a společenským, pracovním nebo dovolenkovým aktivitám.

Těším se ze spolupráce s každým klientem. Většinou spolupracujeme s klientem na udržení váhy dlouhodobě, což zaručuje udržení váhového úbytku a celkovou změnu stravování, lepší zdraví, kondici  a vzhled.

Přehled produktů naleznete na www.medidiet.cz, cena produktů 65,- Kč / ks, doplňky od 35,- Kč / ks.