Zkušenosti klientů a reference


K redukci mě motivovala opravdu vysoká nadváha. Vážil jsem 137 kg, ale i při výšce 190 cm to bylo hodně. Překvapilo mě, jak lehce jsem hubl a kila mizela bez větších obtíží a trápení s hladem. Spolupráce s výživovou poradkyní paní Kubalovou mi vyhovovala maximálně, byla velmi ochotná mi  kdykoliv poradit. Po skončení diety jsem vážil 107 kg a razantně jsem změnil stravování. S výběrem oblečení již také není problém  a bylo příjemné slyšet od lidí slova chvály S tím je také spojené vyšší sebevědomí.
Jan Zachrdla (39 let) -30 kg.

K dietě jsem se rozhodla, protože už jsem se na sebe nemohla dívat a do ničeho se vejít. Zhubla jsem 12 kg a pocit to byl úžasný. Stojí mě velké úsilí si při normální stravě váhu udržet, průběžně svou váhu kontroluji a spolupracuji s výživovou pradkyní pí Kubalovou dlouhodobě. Je to člověk na svém místě, naprostý profesionál, milá a člověk se v její péči cítí výborně. Redukci doporučuji  také svým klientkám/pacientkám pro zlepšení vzhledu, zdraví a kondice.
MUDr.Milena Vojtíšková (49 let) -12 kg.

K dietě mě nasměrovalo mé vlastní neustále bolavé boubelaté tělo.Úbytek váhy byl po dietě 8 kg a zjistil jsem, že to opravdu funguje při troše pevné vůle. Po zhubnutí jsem se cítil celkově moc fajn, zlepšily se zdravotní parametry. Vyhovovala mi spolupráce s výživovou poradkyní, byla to skvělá motivace, profesionální přístup, svědomitost,poctivost a ochota.
Jaroslav Brychta (55 let) – 8 kg.

K dietě mě motivovaly výsledky, které jsem viděla u kolegyně, která zhubla 15 kg. Na redukčním programu mě překvapilo, že se dá přežít na 3 malých porcích proteinového jídla denně bez většího pocitu hladu. Po dietě jsem se cítila skvěle. Redukce mi změnila možnost se opět vejít do oblečení, které leželo na dně skříně. A vyhovovala mi i spolupráce s poradkyní po celou dobu redukce, podpora, rozumný přístup, vstřícnost.
JUDr. Kamila Mozgová, Ph.D. (39 let) – 8kg.

Má nadváha, orthopedické potíže a doporučení byly rozhodujícím krokem pro redukci. Celkově byl můj úbytek váhy 15 kg. Vyhovovalo mi průběžně spolupracovat s pí Kubalovou, výživovou poradkyní pro její vynikající přístup k problému mé váhy. Bonusem navíc je zlepšení mého stravování a zájmu o to, co jím a vařím.
Zdena Zajíčková (62 let) – 15 kg.

Snaha zbavit se břicha a snížení váhy mě motivovalo k rozhodnutí absolvovat proteinovou dietu. Váha šla zpočátku poměrně rychle dolů, maximum jsem dostal dolů 7 kg. Cítil jsem se výborně. Paní poradkyně je profesionálka ve svém oboru, se vším všudy. Téměř nejím pečivo, vepřové maso, jinak vše zůstalo, rekreačně cvičím. Jsem rád, že jsem se zbavil vnitřních tuků, zdravotně je to pozitivní.
Jiří Brůček (54) -7kg.

Napsat komentář